gallery/7444555
gallery/220x90_monms_static-190x79
gallery/gazeta-shapka_0
gallery/bku_0
gallery/logo_0-190x120
ПнВтСрЧтПтСбНд

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Вчителі початкової школи
  1. Соколова Тетяна Іванівна
  2. Усач Ніна Іванівна
  3. Шеремет Ніна Корніївна
  4. Сорока Варвара Іванівна
  5. Осипчук Ольга Петрівна
  6. Бричка Галина Михайлівна
  7. Антикало Ольга Андріївна
  8. Єремейчук Ольга Іванівна
  9. Колодич Наталія Петрівна
  10. Бричка Світлана Іванівна
  11. Козаченко Тетяна Володимирівна
  12. Нестерчук Олена Миколаївна
  13. Гучок Ольга Володимирівна
  14. Лук’янчук Валентина Іванівна
  15. Бричка Алла  Володимирівна
  16. Кузьменюк  Надія Іванівна
  17. Григорчук Марія Петрівна
  18. Єремейчук Валентина Василівна
  19. Антикало Оксана Анатоліївна
  20. Мартинюк Ольга Андріївна
  21. Нестерчук Валентина Василівна
  22. Мартинюк Ольга Анатоліївна
  23. Мартинюк  Наталія Іванівна
  24. Усач Марія Василівна
  25. Нестерчук Назар Леонідович
                         Вчителі середньої і старшої школи
  26. Кукса Василь Борисович – історія, креслення
  27. Григорчук Людмила Степанівна - зарубіжна література
  28. Трохимчук Сніжана Петрівна - англійська мова, німецька мова
  29. Опанасевич Наталія Олексіївна - німецька мова
  30. Козаченко Людмила Олександрівна – українська мова та література
  31. Козаченко Ольга Іванівна – зарубіжна література
  32. Гучок Ніна Петрівна – українська мова та література
  33. Бричка Валентина Василівна – українська мова та література
  34. Бричка Наталія Віталіївна - німецька мова
  35. Бричка Катерина Михайлівна – українська мова та література
  36. Бричка Анатолій Іванович – географія
  37. Близнюк Павло Іванович – історія
  38. Ковалевич Світлана Вікторівна – українська мова та література
  39. Кукса Валентина Василівна - історія, етика
  40. Опанасевич Богдан Олександрович - хімія, біологія
  41. Радчук Ольга Іванівна - фізика
  42. Єремейчук Ігор Сергійович – фізичне виховання
  43. Євпат Марія Петрівна - інформатика, математика
  44. Шеремет Микола Володимирович - захист Вітчизни
  45. Лук’янчук Віктор Петрович – фізичне виховання
  46. Євпат Оксана Віталіївна - захист Вітчизни, біологія
  47. Єремейчук Василь Сергійович - математика , фізика, астрономія
  48. Донська Тетяна Олександрівна – математика
  49. Сукало Віталій Климович – музика
  50. Григорчук Сергій Федорович – інформатика
  51. Іваничко Василь Петрович - основи християнської етики
  52. Опанасюк Ірина Юріївна – німецька мова
  53. Антикало Антоніна Федорівна – біологія
  54. Бугайчук Валентина Миколаївна – художня культура, образотворче мистецтво
  55. Лук’янчук Наталія Сергіївна - педагог-організатор
  56. Сорока Ольга Іванівна – історія, художня культура
  57. Лук’янчук Роман Валерійович – німецька мова
  58. Шеремет Євгеній Миколайович – фізичне виховання
  59. Єремейчук Олександр Арсенович – трудове навчання, інформатика
  60. Шеремет Тетяна Іванівна - англійська мова
  61. Кривда Марина Адамівна – англійська мова, німецька мова
  62. Григорчук Валентина Вікторівна – психолог
  63. Козаченко Віра Володимирівна - основи здоров´я
  64. Осипчук Владислав Юрійович – інформатика
  65. Усач Марія Іванівна – українська мова та література
  66. Антикало Ганна Андріївна – екологія природознавство
  67. Ничипорчук Ірина Анатоліївна – математика
  68. Бричка Любов Володимирівна – історія, природознавство
  69. Бричка Наталія Миколаївна - англійська мова, трудове навчання
  70. Єремейчук Андрій Петрович - історія
  71. Нестерчук Петро Петрович – фізичне виховання
  72. Делейчук Василь Петрович - фізичне виховання
  73. Усач Катерина Іванівна – швейна справа
  74. Усач Ірина Іванівна - математика